استان البرز، 45 متری گلشهر، خیابان گلزارشرقی، پلاک163

33515967 (26) 98+

33527530 (26) 98+

راهنمای شناخت نمک اصلی ماشین ظرفشویی

استفاده از نمک دریایی تقلبی نسبت به نمک صنعتی معدنی( نمک اصلی ماشین ظرفشویی )، به دلیل داشتن شن دریا و املاح و رسوبات به غیر از افزایش جرم و رسوب و شن در مخزن نمک و دیگر قسمت های ماشین ظرفشویی در زمان پاشیدن آب به دلیل سایش شن و املاح بر روی ظروف مخصوصا شیشه ای و کریستالی آن ها را در مدت زمان کوتاهی کدر و مات می کند که غیر قابل جبران است و از همه مهم تر به سلامتی انسان آسیب می زند.

زیرا نمک تقلبی برخلاف نمک اصلی ماشین ظرفشویی نه تنها رسوب آب را نمی گیرد بلکه خود باعث افزایش رسوب نیز می گردد و عملکرد مواد شوینده را نیز پایین می آورد.

متاسفانه به علت پایین بودن قیمت و بسته بندی کردن نمک ها در برند های معروف و شناخته شده در 90 درصد از فروشگاه های کشور موجود است. این نمک تقلبی بوده و با نمک اصلی ماشین ظرفشویی تفاوت دارد و فقط چراغ دستگاه را خاموش می کند و کاملا برای دستگاه، ظروف و سلامتی انسان مضر است.

بنابراین شرکت خدمات پس از فروش تعمیرات لوازم خانگی کرج سرویس استفاده از نمک اصلی ماشین ظرفشویی را به شما پیشنهاد می کند. استفاده درست از محصولات با کیفیت کاهش تعمیرات لوازم خانگی را به همراه خواهد داشت.

 

نمک اصلی ماشین ظرفشویی

 

شرکت خدمات پس از فروش تعمیرات لوازم خانگی کرج سرویس برای افزایش خدمت رسانی برای مشتریان عزیز با بهترین کیفیت تعمیرات لوازم خانگی در خدمت شما خواهد بود. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا تعمیرات لوازم خانگی خود با ما در تماس باشید.

 

سایر مقالات

درباره لباسشویی

معانی کلمات روی ماشین لباسشویی

سرویس کاران تعمیرات لوازم خانگی کرج سرویس

خدمات پس از فروش تعمیرات لوازم خانگی کرج سرویس

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی:

طراحی سایت توسط فراکارانت

Call Now Buttonتماس و مشاوره:33527530 026